in

Lenglet: Më në fund thashethemet për Neymarin kanë përfunduar, tani Barcelona mund të punojë

lenglet neymar
Loading...

Mbrojtësi qendror i Barcelonës, Clement Lenglet ka folur për lehtësimin e tij dhe të lojtarëve të tjerë pas mbylljes së afatit kalimtar.

Katalanasit ishin të lidhur fort me një lëvizje për Neymarin dhe francezi e pranon se spekulimet e vazhdueshme për brazilianin e penguan ekipin.

Një mori lojtarësh të ekipit ishin të lidhur si pjesë e marrëveshjes për të yllin e PSG, por që nuk ndodhi.

“Neymar? Kishte shumë thashetheme”.

“Ishte një periudhë shumë e egër për klubin”.

“Më në fund ka mbaruar. Në këtë mënyrë ne mund të punojmë pak më lehtë” ka thënë Lenglet për Canal +. 


Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
moura

PRAPASKENA: Barcelona tentoi të transferoi nënkampionin e Europës, por u bllokua nga kërkesat ekonomike!

Fabregas: Messi ka qenë më i miri për 15 vjet, vështirë të lind edhe një tjetër si ai

Fabregas: Messi ka qenë më i miri për 15 vjet, vështirë të lind edhe një tjetër si ai