in

LIVE: Barcelona vs Chelsea

chelsea Barca
Loading...
Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Real Madridi ofron Bale dhe 90 milionë euro për Neymarin

Real Madridi ofron Bale dhe 90 milionë euro për Neymarin

Alaba për interesimin e Barcelonës: Është një nder për mua

Alaba për interesimin e Barcelonës: Është një nder për mua