in

Mbappe dhe Kane në listën e Barcelonës

kane mbappe
Loading...

Barcelona po e kërkon me ngulm një sulmues qendror për sezonin e ri, pasi Luis Suarez po shkon drejtë përfundimit të karrierës.

Sulmuesi uruguaian me gjasë do të largohet ngë verën e vitit 2020 nga Blaugranasit, pasi mosha e tij ka bërë që ai mos të jetë më në formë të lartë.

Sipas asaj që raporton Mundo Deportivo, Barcelona dëshiron ta transferojë Kylian Mbappe ose Harry Kanen në verën e ardhshme.

Sulmuesi francez është po ashtu në listën e Real Madridi, derisa katalunasit interesohen edhe për Roberto Firminon.

Në listën e kampionit të La Liga-së janë edhe Lautaro Martinez i Interit dhe Marcus Rashford i Manchester United. 

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Barcelona planifikon kontratë të përjetshme me Messin për të qëndruar në Camp Nou

Barcelona planifikon kontratë të përjetshme me Messin për të qëndruar në Camp Nou

Arrihet marrëveshja – Muller te Barcelona në merkaton e janarit

Arrihet marrëveshja – Muller te Barcelona në merkaton e janarit