in

HAHAHAHAHAHA

Mësohet prapaskena: Al Khelaifi në fillim kishte propozuar shkëmbimin Neymar – Messi!

Loading...

Disa burime shumë të afërta me PSG-në kanë zbuluar se presidenti i PSG-së, Nasser Al Khelaifi kishte tejkaluar kufijtë e ëndrrave ku fillimisht në negociata me Barcelonën për rikthimin e Neymarit në Camp Nou kishte propozuar shkëmbimin mes Neymarit dhe Messit.

Mësohet prapaskena: Al Khelaifi në fillim kishte propozuar shkëmbimin Neymar – Messi!

Nga fundi qershorit kur negociatat mes dy klubeve kishin filluar, Al Khelaifi kishte menduar t’ia ‘fuste’ Barçës se mos rastësisht katalanasit do t’a pranonin ofertën që të pranonin për një shkëmbim mes Messit dhe Neymarit.

Drejtuesit francez në atë kohë mësohet se u munduan që të sqarohen se argjentinasi është nga fundi karrierës dhe Barça në atë rast nuk do dilte në humbje.

Megjithatë, nuk do përgjigje mbi atë se a e kishte marrë Barça seriozisht këtë propozim qesharak nga klubi francez.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Pse Ter Stegen nuk udhëtoi në Monako sot me Messin dhe De Jongun!?

Pse Ter Stegen nuk udhëtoi në Monako sot me Messin dhe De Jongun!?

5 gjëra që duhet ti dini për Barçën në lidhje me Champions League

5 gjëra që duhet ti dini për Barçën në lidhje me Champions League