gianna bryant
in

Në helikopter thuhet se ishte edhe vajza e dytë e Bryant

Loading...

Tragjedia në familjen e Kobe Bryant po bëhet gjithnjë e më e madhe, pasi po raportohet se edhe vajza e tij e dytë ndodhej në helikopter.

TMZ raporton se Gianna Maria Onore, e njohur si Gigi, ndodhej bashkë me babanë e saj në momentin e rrëzimit të helikopterit.

View this post on Instagram

🥰

A post shared by Gianna Bryant (@gigibryant2) on

Këtë njoftim e ka bërë për TMZ një përfaqësues i Kobe. Gianna ishte 13 vjeçare dhe merrej me basketboll.

Bryant dhe vajza e tij ishin nisur për stërvitje basketbolli në Mamba Academy para rrëzimit të helikopterit. Akademia është pranë Thousand Oaks.

Kujtojmë që legjenda e basketbollit, së bashku me katër njerëz të tjerë, janë konfirmuar të vdekur pas rrëzimit të helikopterit të tij privat.

Pos vajzës së tij të dytë, ka dyshime se mund të kenë qenë në helikopter edhe pjesëtarë të tjerë të familjes së Bryant.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Fansat vërshojnë profilin e përdoruesit, i cili e parashikoi vdekjen e Bryant me helikopter në vitin 2012

Fansat vërshojnë profilin e përdoruesit, i cili e parashikoi vdekjen e Bryant me helikopter në vitin 2012

carles perez roma

Barcelona dhe Roma arrijnë marrëveshje për Carles Perez