in

Neymar nuk e do rikthimin te Barcelona – afër rinovimit të kontratës me PSG-në

Loading...

Neymar thuhet se nuk dëshiron më që të rikthehet te Barcelona, derisa është afër të rinovojë kontratë me Paris Saint-Germain.

Ylli brazilian në vitet e kaluar kishte tentuar të rikthehej te klubi katalunas, pas largimit në vitin 2017 për shumën rekorde 222 milionë euro.

Sipas saj që raporton L’Equipe, Neymar tani është i fokusuar që të nënshkruajë kontratën e re me PSG-në, gjersa bisedimet janë duke shkuar në rrugë të mbarë.

Mediumi francez i ka bërë me dije Barcelonës se ai është i lumtur në Parkun e Princave dhe nuk e dëshiron rikthimin.

Neymari nuk e do rikthimin te Barcelona – afër rinovimit të kontratës me PSG-në

28-vjeçari kishte tentuar disa herë që të rikthehej në Camp Nou, mirëpo situata e zhvilluar në këtë verë te klubi Blaugranas i ka ndryshuar mendjen.

Tani, Neymar është duke shikuar në rinovimin e kontratës, me një pagë rekorde te kampioni i Ligue 1. 

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Vazhdon forma e dobët e Barcelonës. Në tabelë mund të shihet vetëm me iPhone 12!

Vazhdon forma e dobët e Barcelonës. Në tabelë mund të shihet vetëm me iPhone 12!

Barcelona dorëzohet para kërkesave të Cityt, gati të paguajë shumën e kërkuar nga anglezët për Eric Garcia

Barcelona dorëzohet para kërkesave të Cityt, gati të paguajë shumën e kërkuar nga anglezët për Eric Garcia