in

Notat e lojtarëve, Athletic Bilbao 1-0 Barcelona: Shumë dështime te katalunasit

Loading...

Athletic Bilbao e ka shokuar Barcelonën në ndeshjen hapësë të La Ligas, duke e mposhtur me rezultat 1-0.

Ka qenë rezervisti Aritz Aduriz, që shënoi një gol tepër të bukur në minutat e fundit të ndeshjes.

Dani Garcia ka dominuar sonte mesfushën dhe del të jetë lojtari më i mirë i ndeshjes.

Pas tij me vlerësim vjen Capa, i përcjell nga Adiuriz.

Te Barcelona i vetmi që kalon klasën është Ter Sttegen me notën 7.

Griezmann u notua me 6.4, ndërsa De Jong me 6.7.

atb notat
fcb notat
Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Perla e Aduriz shtang Barcelonën e cila e nis kampionatin me humbje

Perla e Aduriz shtang Barcelonën e cila e nis kampionatin me humbje

Valverde: Bilbao e shfrytëzoi gabimin tonë, nuk mund të mbështetemi gjithmonë në Messin

Valverde: Bilbao e shfrytëzoi gabimin tonë, nuk mund të mbështetemi gjithmonë në Messin