grizi lebron
in

BOSSBOSS Më pëlqenMë pëlqen Për të qarëPër të qarë HAHAHAHAHAHA

Notat e lojtarëve: Barcelona 5-2 Real Betis, vlerësim maksimal për Griezmannin

Loading...

Barcelona e ka marrë fitoren e parë për sezonin 2019/20 në La Liga, pasi e ka mposhtur 5-2 Real Betisin në Camp Nou.

Golat për katalunasit i realizuan Antoine Griezmann (41’ dhe 50’), Charles Perez (56’), Jordi Alba (60’) dhe Arturo Vidal (77’), ndërsa për mysafirët ato i shënuan, Nabil Fekir (15’) dhe Loren Moron (79’).

Barcelona ishte dukshëm skuadra më e mirë në fushë, derisa mori notën e përgjitshme 7.36, gjersa Real Betis u vlerësua me 6.33.

Lojtari më paraqitjen më të mirë ishte Antoine Griezmann që shënoi dy golat e para te katalunasit dhe mori notën maksimale, 9.9.

Nga ana tjetër, lojtari që dështoi të tregonte më të mirën në këtë takim ishte portieri i Betisit, Dani Martin, që mori vlerësimin 5.7.

Vlerësimi i lojtarëve të tjerë të të dyja skuadrave:

betis notat
barca notat
Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
barca betis griezmann

Barcelona dhuron spektakël ndaj Betisit edhe pa Messin & Suarezin

Ivan Rakiticit kjo nuk i kishte ndodhur në dy vjetët e fundit

Ivan Rakiticit kjo nuk i kishte ndodhur në dy vjetët e fundit