in

HAHAHAHAHAHA

Notat e lojtarëve, Dortmund 0-0 Barcelona: Ter Stegen yll i ndeshjes

Loading...

Borussia Dortmund dhe Barcelona ka barazuar 0-0 në ndeshjen hapëse të Ligës së Kampionëve.

Gjermanët ishin më të mirë dhe kishin më shumë nga loja, ndërsa e humbën edhe një penallti me Marco Reus.

Ishte pikërisht Andre ter Stegen që e priti gjuajtjen e këtij të fundit, por jo vetëm, pasi priti edhe shumë gjuajtje tjera.

griezman barca dortmund

Portieri gjerman i Barcelonës është cilësuar si lojtari më i mirë i ndeshjes me notën 8.2.

Te Barcelona është vlerësuar lartë edhe Semedon edhe pse shkaktoi penallti (7.7).

Në anën tjetër te Borussia Dortmund më i vlerësuari ka qenë Mats Hummels me notën 8.2.

Pas tij vjen Achraf Hakimi me 7.7 dhe Raphael Guerreiro me 7.2.

Vlerësimet për lojtarët e Borussia Dortmund:

vleresimet dortmund

Vlerësimet për lojtarët e Barcelonës:

vleresimet barca
Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Barcelona i ofron kontratë të re Ansu Fatit

Barcelona i ofron kontratë të re Ansu Fatit

Barcelona konfirmon lëndimin e Jordi Albas, mungon së paku dy javë

Barcelona konfirmon lëndimin e Jordi Albas, mungon së paku dy javë