in

Notat e lojtarëve, Inter 1-2 Barcelona: Tobido lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Inter 1-2 Barcelona: Tobido lojtar i ndeshjes
Loading...

Interi ka pësuar nga Barcelona në shtëpi më rezultat 2-1, duke u eliminuar nga Liga e Kampionëve.

Barcelona e mbylli grupin si lider me 14 pikë është në krye të grupit, ndërsa Interi me shtatë sosh.

Lojtari i ndeshjes doli Jean-Clair Todibo i Barcelonës me notën 8.0.

Paraqitje të mirë kishin edhe Neto, Carles Alena dhe Carles Perez.

Te Interi lojtar më i mirë ishte Romelu Lukaku me 7.4.

Dështim i ndeshjes doli Samir Handanovic me 6.3.

Notate e Inter-it:

ch league notat inter

Notat e Barcelonës:

ch league notat barca
Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
inter barcelona champions

Formacionet e mundshme: Inter – Barcelona, dy skuadrat me mungesa të mëdha

Kundërshtarët e mundshëm të Barcës në fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve

Kundërshtarët e mundshëm të Barcës në fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve