in

PRAPASKENA: Barcelona tentoi të transferoi nënkampionin e Europës, por u bllokua nga kërkesat ekonomike!

moura
Loading...

Merkato ka mbaruar prej datës 2 shtator, por megjithatë ka shumë prapaskena që nisin të dalin dita ditës. Barcelona, sipas asaj që ka zbuluar “Mundo Deportivo”, në ditën e fundit të merkatos pati mundësin për të gjetur një akord për transferimin e Lucas Moura nga Tottenham.

Por, katalanasit u stepën nga kërkesat ekonomike të klubit londinez, që kishte vlerësuar kartonin e brazilianit shumë. Shifrat nuk zbulohen.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Ekipa

Shumë lojtarë të ekipit të parë janë të zemëruar dhe irrituar nga menaxhimi i bordit të drejtorëve të Barcelones në këtë merkato.

lenglet neymar

Lenglet: Më në fund thashethemet për Neymarin kanë përfunduar, tani Barcelona mund të punojë