in

PSG dëshiron Dembelen dhe Coutinhon në këmbim të Neymarit

PSG dëshiron Dembelen dhe Coutinhon në këmbim të Neymarit
Loading...

Kampionët francezë të Paris Saint-Germain e kanë përshkruar ofertën e pranueshme të Barcelonës nëse e duan Neymarin.

Neymar pëlqehet shumë nga Barcelona, e cila ka bërë disa tentativa të ndryshime gjatë kësaj vere për ta rikthyer atë në Camp Nou.

Megjithatë, të gjitha ofertat kanë qenë të papranueshme nga drejtuesit parisien dhe ylli brazilian do të largohet vetëm nëse përmbushen kërkesat.

Sipas mediumit Diario Sport, PSG do të shesë Neymarin vetëm nëse Philippe Coutinho dhe Ousmane Dembele përfshihen si pjesë e marrëveshjes.

Gjigantët e Ligue 1  e vlerësojnë brazilianin 222 milionë euro dhe vetëm në rast se ofrohet dyshja e çmuar e Barcelonës atëherë do të vijë afër përputhjes së vlerësimit të tyre në ndonjë marrëveshje të mundshme.

Kampionët spanjollë nuk kanë dëshirë ta largojnë Dembeln, por ata kanë besim se rikthimi i Neymarit në Camp Nou mund të aranzhohet gjatë javës tjetër.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Real Madrid ofron 120 milion euro dhe dy futbollist në shkëmbim të Neymar-it

Real Madrid ofron 120 milion euro dhe dy futbollist në shkëmbim të Neymar-it

neymar paga

Neymar pranon ta ulë pagën, vetëm që të rikthehet te Barcelona