in

HAHAHAHAHAHA BOSSBOSS

PSG njofton skuadrat e interesuara, vendos afat për transferimin e Neymarit

Loading...

Paris Saint-Germain thuhet se ka vendosur një afat deri kur mund të largohet Neymar nga klubi.

Reprezentuesi i Brazilit e ka bërë të qartë se ai dëshiron të largohet nga klubi francez këtë verë.

Ish-skuadra e tij, Barcelona është duke shpresuar për të sjellë atë përsëri në Camp Nou.

PSG ende nuk ka marrë asnjë ofertë për Neymar dhe e ka sqaruar se ata nuk do ta lënë të shkojë pas fillimit të sezonit në Ligue 1.

Sipas gazetës spanjolle Sport, PSG ka paralajmëruar Barcelona që ata kanë afat deri më 10 gusht për të nënshkruar me Neymar nëse e dëshirojnë atë.

Raportet e fundit të mediave thonë se kampionët e Francës duan 300 milionë euro për ta lënë të lirë brazilianin.Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Barcelona e nxjerr në shitje Rakitiçin

Barcelona e nxjerr në shitje Rakitiçin

Barcelona po konsideron ofrimin e tre yjeve në këmbim të Neymarit

Barcelona është gati të dërgojë ofertë zyrtare për Neymarin