in

Ramos: Tash duhet të presim që të gabojnë ata përmbi ne

Loading...

Real Madridi pësoi humbje nga Real Betisi në një ndeshje mjaft të rëndësishme në garën për titullin e La Ligas.

Në këtë mënyrë, edhe pse triumfuan në ‘el Clasico’, Los Blancos kanë mbetur dy pikë prapa Barcelonës në tabelë.

Kapiteni Sergio Ramos ka folur pas ndeshjes duke pranuar se Mbretërit gabuan dhe ka thënë se duhet të jenë autokritikë.

“Nuk luajtëm ashtu siç jemi stërvitur gjatë gjithë javës. Duhet ta kritikojmë vetëm”, u shpreh qendërmbrojtësi me të mbaruar sfida.

“Tash duhet të presim derisa ata që ndodhen mbi ne, të gabojnë”, shtoi më tej futbollisti spanjoll. 

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

-1 Points
Upvote Downvote

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
busquets

Busquets: Barca nuk di ta nxjerrë topin përpara kur skuadrat bëjnë presion një me një

Barcelona vs Napoli do të luhet pas dyerve të mbyllura, pa publikun!

Barcelona vs Napoli do të luhet pas dyerve të mbyllura, pa publikun!