in

Nuk po kuptoj!Nuk po kuptoj!

Real Madrid ofron 120 milion euro dhe dy futbollist në shkëmbim të Neymar-it

Real Madrid ofron 120 milion euro dhe dy futbollist në shkëmbim të Neymar-it
Loading...

“Sport” raporton për zhvillime të reja në lidhje me transferimin e Neymarit në Real Madrid.

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka siguruar financa të reja për blerjen e yllit të Paris Saint-Germain Neymar, transmeton Botasot.

E përditshmja sportive katalane “Sport” raporton se “Los Blancos” kanë siguruar një kredi për të financuar blerjen e reprezentuesit brazilian në ditët e fundit të afatit kalimtar të verës.

Real Madrid pritet të ofrojë rreth 120 milionë euro dhe dy futbollistë në shkëmbim për 27 vjeçarin.

Neymar kërkohet edhe nga Barcelona që po ashtu së fundmi ka negociuar me PSG-në në lidhje me rikthimin e brazilianit në Camp Nou.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

-2 Points
Upvote Downvote

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Pas dhjetë viteve, Barcelona pa Messin në takimin e parë të La Ligës

Pas dhjetë viteve, Barcelona pa Messin në takimin e parë të La Ligës

PSG dëshiron Dembelen dhe Coutinhon në këmbim të Neymarit

PSG dëshiron Dembelen dhe Coutinhon në këmbim të Neymarit