in

Reus: Shpresoj që Messi të luajë, ai është më i miri në botë

Reus dhe Messi
Loading...

Reus dëshiron që Messi të luajë kundër Dortmundit në “Signal Iduna Park”.

Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Marco Reus, shpreson që Lionel Messi të zbresë të martën mbrëma në “Signal Iduna Park”.

Dortmund dhe Barcelona do ta nisin sezonin e ri në Champions League të martën nga ora 21:00.

“Do të isha shumë i lumtur nëse Messi mund të luajë. Ai është lojtari më i mirë në botë”, tha Reus.

Reus, i cili në të kaluarën ka vuajtur me shumë dëmtime, është i gatshëm 100% për të luajtur në formë të lartë kundër Barcelonës.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Valverde

Lajm i keq për trajnerin Valverde, Barça humbet talentin për një muaj

Ansu fati dhe Dembele

Ansu Fati apo Dembele: Dilema tjetër e madhe te Barcelona