Shikoni të gjitha ndeshjet e Barcelonës nëpërmjet NimiTV për 3 muaj FALAS!
in

Më pëlqenMë pëlqen

Shikoni të gjitha ndeshjet e Barcelonës nëpërmjet NimiTV për 3 muaj FALAS!

Loading...

Për të gjithë ju që nuk jeni parapagues të ndonjërit nga shërbimet me pagesë të cilat mundësojnë të ndiqni edhe ndeshjet sportive, Nimi TV ju ofron mundësi që të ndiqni të gjitha ndeshjet futbollistike në mbarë botën.

Nëpërmjet NimiTV mund të ndiqni mbi 200 kanale Shqip (kanale nga trojet Shqiptare përfshirë edhe diasporën), 20 kanale filmi HD, 20 kanale muzikë, mbi 600 kanale të tjera nga mbarë bota (Italia, Gjermania, Turqia, Greqia, Arabia).

NimiTV gjatë kësaj periudhe të pandemisë së koronavirusit COVID-19, ofron mundësi që t’i ndiqni të gjitha këto kanale pa pagese për 3 muaj.

Kampanja e karantinës është aktive deri më 30 Qershor 2020, andaj shpejtoni që të regjistroheni dhe të jeni përfitues i kësaj mundësie të shkëlqyeshme.

E mira e kësaj është se, ju mund të shikoni atë që dëshironi jo vetëm nga Smart TV por nga çdo pajisje elektronike, përfshije celularin tuaj, laptop/PC dhe smart TV.

Mjafton vetëm ta shkarkoni aplikacionin e NimiTV dhe të vendosni të dhënat tuaja që do ti merrni pas procesit të regjistrimit.

nimitv

Për tu regjistruat për 3 muaj pa pagesë, klikoni në këtë link dhe më pas plotësoni të dhënat tuaja./barcelona.al/

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
10 faktorët që mund të jenë përcaktues nëse Real Madridi do ta fitojë ose jo La Ligan

10 faktorët që mund të jenë përcaktues nëse Real Madridi do ta fitojë ose jo La Ligan

Barcelona – Leganes: formacionet zyrtare

Barcelona – Leganes: formacionet zyrtare