in

Sneijder parashikon dy favoritët kryesorë për Ligën e Kampionëve, analizon edhe Interin

Loading...

Wesley Sneijder i sheh si favorit Barcelonën dhe Liverpoolin për Ligën e Kampionëve, por shpreson që Inter të ketë sukses në këtë garë.

Ish-mesfushori i Nerazzurrëve këtë vit ka njoftuar për pensionimin e tij nga futbolli.

“Është e vështirë të thuash atë që do ta shohim këtë sezon sepse sapo ka filluar, kështu që unë kam disa dyshime, por bazuar në sezonin e kaluar unë do të thosha që Barcelona dhe Liverpooli janë favoritët”.

“Interi është përmirësuar shumë, ka filluar i fortë nën drejtimin e Antonio Contes dhe ka nënshkruar me një superyll si Lukakun”.

“Unë i uroj Interit më të mirën dhe shpresoj ta kenë një sezon të shkëlqyer, si në Serie A ashtu edhe në Ligën e Kampionëve”, ka thënë Sneijder për Sky Sport Italia.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Votat që morën treshja finaliste: Van Dijk i la pas me qindra vota dy legjendat e futbollit

Votat që morën treshja finaliste: Van Dijk i la pas me qindra vota dy legjendat e futbollit

Reagimi i Ronaldos pas zgjedhjes së Messit ‘sulmuesi i vitit’ nga UEFA i thotë të gjitha, fytyra e portugezit bëhet virale

Reagimi i Ronaldos pas zgjedhjes së Messit ‘sulmuesi i vitit’ nga UEFA i thotë të gjitha, fytyra e portugezit bëhet virale