in

Suarez flet për Neymarin: Lëreni të qetë që ta marr vendimin përfundimtar

suarez neymar
Loading...

Luis Suarez mendon se Neymarit duhet t’i jepet hapësirë që ta marr vendimin ​​për të ardhmen e tij, ku spekulohet një rikthim i mundshëm në Barcelona.

Suarez dhe Neymar, së bashku me Leo Messin, luajtën së bashku mes viteve 2014 dhe 2017.

“E di se është një kohë e vështirë për Neymarin”.

“Ai duhet të lihet vetëm me njerëzit e tij për të vendosur atë që dëshiron”, ka thënë Suarez për Sport 890.

Duke folur edhe për të ardhmen e tij, Suarez mohoi se e ka menduar largimin nga Barcelona.

“Në asnjë moment, kurrë nuk e konsideroja largimin nga Barcelona”.

“Unë jam aty për të ndihmuar klubin, jam në skuadrën më të mirë në botë”, ka thënë ai.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Ernesto Valverde: Messi nuk luan nesër, por do jetë i gatshëm për Valencia

Ernesto Valverde: Messi nuk luan nesër, por do jetë i gatshëm për Valencia

osasuna vs barcha

Përmbledhje nga ndeshja: Osasuna – FC Barcelona