in

Takimi në Monaco mund të zhbllokojë transferimin e Neymarit te Barcelona

neymar psg barca monaco
Loading...

Paris Saint-Germain dhe Barcelona planifikojnë të bisedojnë mes vete për transferimin e Neymarit gjatë takimit të tyre në Monaco.

E enjtja mund të dëshmohet si një ditë vendimtare në sagën e transferimit të Neymar.

Sipas gazetës katalunase Sport, e gjithë kjo mund të ndodh pasi Barcelona dhe Paris Saint-Germain planifikojnë një samit në Monaco.

Përfaqësuesit e të dy klubeve do të jenë të pranishëm në Monaco për shortin e Ligës së Kampionëve dhe do të diskutojnë më tej për rikthimit brazilianit në Camp Nou.

Ivan Rakitic dhe Ousmane Dembele ende mund të përfshiheshin në marrëveshje, pasi dy lojtarë janë aprovuar nga PSG, ndërsa ka mbetur vetëm vendimi i lojtarëve.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
champions 10 favoritet0

Top 10 favoritët e Ligës së Kampionëve të sezonit 2019/20: Formacionet dhe ndryshimet në klube gjatë verës

messi dejong monaco

De Jongu dhe mbreti i futbollit nisin rrugën për në Monako!