in

Telenovela e Neymarit do të vazhdojë deri më 2 shtator, ora 23:00

Loading...

Ekzistonte optimizëm se çështja e Neymarit do të kryhet sot, por kemi duruar se kemi duruar tashmë dy muaj, mediiat spanjolle dhe vetë krerët e të dy klubeve duket se do e dërgojnë çështjen deri në ditën e fundit!

Shumë gjëra thuhen momentalisht për Neymarin, por shumica ndikohen nga fakti se kanë mbetur edhe 3 ditë në merkato dhe besohet se nuk ka më kohë. Por, realiteti është ndryshe!

Barcelona dhe PSG-ja i kanë zhvilluar tejmase negociatat mes vete, deri në atë nivel sa çështja mund të zgjatet deri më 2 shtator 11:59 dhe përsëri të kryhet për një minutë. Burimet spanjolle raportojnë se deri në atë moment, gjithçka do jetë e hapur. Për këtë shkak, qëndroni të durueshëm!

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
ney barca

Publikohen detajet e marrëveshjes PSG – Barcelona për Neymarin, 200 milionë euro dhe tre futbollistë

Ernesto Valverde: Messi nuk luan nesër, por do jetë i gatshëm për Valencia

Ernesto Valverde: Messi nuk luan nesër, por do jetë i gatshëm për Valencia