Valverde: Messi nuk është ende gati, nuk do ta rrezikojmë
in

Valverde: Messi nuk është ende gati, nuk do ta rrezikojmë

Loading...

Lionel Messi ende nuk është shëruar nga dëmtimi dhe Ernesto Valverde ka thënë se nuk do ta rrezikojë lojtarin derisa nuk është në nivelin e tij.

Ai me gjasë të madhe do të mungojë ndaj Athletic Bilbaos.

Por trajneri 55-vjeçar e ka pohuar, se procesi i rikuperimit të kapitenit të tij është në rrugën e duhur.

“Ne nuk do të rrezikojmë dhe e aq më pak me Leon. Ai nuk ka stërvitur akoma me ekipin”.

“Ne do të presim, por ai po ndjek një proces mjaft të mirë të rimëkëmbjes”, ka thënë ai. 

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
neymar lendim

Reagon PSG: Neymar nuk është i lënduar, por po bisedojmë me klube për shitjen e tij

stoichkov neymar

Stoichkov: Neymar nuk i duhet Barcelonës pasi nuk ka vend në skuadër