in

‘Zbutet’ Neymar, kthehet në stërvitje me PSG

‘Zbutet’ Neymar, kthehet në stërvitje te PSG
Loading...

Braziliani Neymar është rikthyer të mërkurën në stërvitje te Paris Saint Germain, pas shumë zhurmave në muajt e fundit dhe dëshirës së tij për tu larguar.

Ai erdhi një ditë pasi PSG në drejtimin e gjermanit Thomas Tuchel fitoi ndaj Dynamo Dresden me rezultatin 6-1.

Të hënë Neymar kishte filluar përgatitjet, por i veçuar,  ndërsa të mërkurën është kthyer me grupin dhe këtë e ka konfirmuar ai vet me disa foto.

Neymar shihet i reklasuar dhe me të qeshura nën shoqërinë e yllit tjetër të PSG, Kylian Mbappe. E ardhmja e lojtarit është ende në dyshim, ku Barcelona po provon që ka kthejë në klub.

Në valle janë futur edhe klube si Real Madrid dhe Juventus së fundmi.

Ai ende nuk dihet se a do të marr pjesë në turin që do të mbahet në Kinë, duke nisur nga data 24 korrik.

Loading...

Si do ta vlerësoni këtë lajm?

Komentet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Po ngarkohet...

0
Malcom është i lirë - Barça cakton çmimin e tij!

Malcom është i lirë – Barça cakton çmimin e tij!

deligt

7 arsyet pse Barcelona nuk nënshkroi me De Ligt!